Červen 2015

oh ^ω^

30. června 2015 v 10:48 | Effy
HEY!
Prázdniny začaly!

↑↑↑play↑↑↑☻

Ve čtvrtek nám bylo předáno vysvědčení, měli jsme večeři a já se spolužačkou proslov (prostřelte můj mozek, 3..2..1..). Tím to pro mě mělo končit. Ehm. V 9 večer jsem ležela ve vaně, už napůl spala a začal mi volat P. Oooh God. Měli rozlučku a ani za tu nejlepší pizzu světa by mě v tu chvíli nikdo nedostal ven. Takže KURVA NECHÁPU JAK se mu to povedlo, ale o půl desátý už jsem čekala před domem.

To nemohlo dopadnout dobře.

Zkráceně řečeno, mother jsem řekla že přijdu za chvilku domů. Za chvilinku. A že nebudu pít.. (jak to dopadlo si odvodíte z následujících vět)
Přišli jsme tam a kolem mě se nahrnulo tak 7-8 kluků, jeden z nich mi podával flašku se slovy "na přivítanou". Zdechni. Napila jsem se. No a potom přišlo pár panáků, rum s colou, vodka s džusem, a dál..upřímně, i have no idea. Prostě jsem byla mimo, ale pořád jsem na tom nebyla tak hrozně jako Brady, kterýho tam 10 min probouzeli.

hey Ernie !

22. června 2015 v 21:07 | Effy
Všechno se zdá normální, ale je to úplně naopak. Už za tři dny budeme mít "poslední večeři", kdy pro nás základka skončí. A mě už teď chybí M a dalších pár lidí, i když 99% svým spolužákům udělám mile ráda pápá, idiots, bitches, whatever..


P se ke mně chová neskutečně úžasně. V sobotu to bylo 9 krásných měsíců, co jsme spolu. No a v neděli jsem získala velmi krásnou vzpomínku na celý život - druhý stupeň na naší škole měl akademii a kromě toho že jsem tam taky vystupovala, viděla jsem P v (mých!) legínách, na kterých měl ještě růžové tanga a nádherně vrtěl zadkem. Ó, na to jen tak nezapomenu! :D *(Vedle mě stála mother a já jen přemýšlela nad tím, jak by reagovala, kdyby v té chvíli zjistila že je P můj kluk, hehe.)
Když už píšu o P, tak je tu ještě jedna věc. Moji rodiče o něm stále neví, jeho už dávno ano. Ještě jsem je neviděla, oni mě ale při vystupování ano. Pozděj jsem si s ním psala: "Hm, a co jinak říkali?" .. - "Prej máš víc papat:* ".. ha, ha, ha. so funny.
"říkám ti to pořád, prcku"..
..achjo.


Je večer a i když je můj současný život pěkně divnej a já nevím jak vám to všechno vysvětlit, mám se dobře. Moc dobře. Právě jsem měla dva nanuky, tak na 50% sleduju stream FattyPillowa a ve zbytku času odpovídám na zprávy jednoho kluka a Theva. Hmm, chmm, tak zatím -
Dobrou noc, všici

kaktusové modlitby

14. června 2015 v 20:26 | Effy
Je 14.6. a já si zpívám (štěstím či zoufalostí?).
Od pondělka do středy jsem byla se třídou na posledním výletu v džungli, v chatkách. Bylo to dokonalé, haha. Včera jsme oslavovali první narozeniny malého Davídka sestřičky, jen na to pomyslím tak se mi sbíhají sliny na kuřecí steaky. Mmm.
Všechno je fajn. Všechno je fajn, když se moje ruce dotýkají dna bazénu, mé srdce hvězd. Miluju letní noci a bouřky, moje nové mini kaktusky a postel zaplněnou polštáři.


Tohle léto bude skvělé.

24 dní předtím

1. června 2015 v 16:01 | Effy
Tak. Je pondělí a já si právě odseděla několik dlouhých hodin v té depresivní budově. Už vlastně nedělám nic jinýho, než že počítám zbývající dny na základce a (ne)trpělivě vyčkávám na 25.června, kdy už definitivně skončí vídání dětí se swag věcičkama, swag řečičkama a swag problémama.
..No dobře, ne definitivně, ale na další 2 měsíce.

V sobotu jsem s matkou a sestrou + malým Dejvidem (jejím skoro-ročním miminkem) jela na Den dětí, na kterej jsem se officiálně vykašlala a šla si odpočinout do kina na Divokou dvojku. Musím říct, že je to geniální komedie, hehe.

Když už se rozepisuju o víkendu, tak se zmíním i o neděli. To jsem si uklidila pokoj (je to neuvěřitelné, i know). Zjistila jsem, že můj pokoj má zem, a dokonce mám i stůl na kterým se dá normálně psát. - Přísahám, že kdybych tam ten bordel nechala ještě pár dní, tak už by mohli přijít vědci zkoumat nově vyvinuté druhy organismů. Fuj.

A jen tak pro zajímavost, Lord Voldemort (boyfriend) se mi hezky zranil. (Jel na kole a zaseklo se mu šlapátko, takže je 90% jeho těla odřených.) Achjo. Alespoň, že nám v pátek udělala fotografka společnou fotku, kde má ještě hezkou tvářičku. :D

Pro dnešní den se plánuju asi přejíst zmzliny a přemýšlet* nad velice hlubokýma myšlenkama spojené se vznikem vesmíru. A co vy ?

*pozn. pod čarou: v překladu to znamená, že budu spát.

sweethearts <3

1. června 2015 v 14:30 | Effy

Yummy ~ crazy-yummy

Alie ~ creepycorpses

Vaness ~ hugs-and-drugs

Zzz ~ mylifemydiary

Dreamer ~ not-tommorow-say

Foxie ~ onegoodreason

Alexandra ~ sadnessandfear


Katerina ~ my-little-tale