hey Ernie !

22. června 2015 v 21:07 | Effy
Všechno se zdá normální, ale je to úplně naopak. Už za tři dny budeme mít "poslední večeři", kdy pro nás základka skončí. A mě už teď chybí M a dalších pár lidí, i když 99% svým spolužákům udělám mile ráda pápá, idiots, bitches, whatever..


P se ke mně chová neskutečně úžasně. V sobotu to bylo 9 krásných měsíců, co jsme spolu. No a v neděli jsem získala velmi krásnou vzpomínku na celý život - druhý stupeň na naší škole měl akademii a kromě toho že jsem tam taky vystupovala, viděla jsem P v (mých!) legínách, na kterých měl ještě růžové tanga a nádherně vrtěl zadkem. Ó, na to jen tak nezapomenu! :D *(Vedle mě stála mother a já jen přemýšlela nad tím, jak by reagovala, kdyby v té chvíli zjistila že je P můj kluk, hehe.)
Když už píšu o P, tak je tu ještě jedna věc. Moji rodiče o něm stále neví, jeho už dávno ano. Ještě jsem je neviděla, oni mě ale při vystupování ano. Pozděj jsem si s ním psala: "Hm, a co jinak říkali?" .. - "Prej máš víc papat:* ".. ha, ha, ha. so funny.
"říkám ti to pořád, prcku"..
..achjo.


Je večer a i když je můj současný život pěkně divnej a já nevím jak vám to všechno vysvětlit, mám se dobře. Moc dobře. Právě jsem měla dva nanuky, tak na 50% sleduju stream FattyPillowa a ve zbytku času odpovídám na zprávy jednoho kluka a Theva. Hmm, chmm, tak zatím -
Dobrou noc, všici
 


Komentáře

1 Em Em | Web | 22. června 2015 v 22:18 | Reagovat

Gratuluji vám k pěknému vztahu :)

2 Alexandra☯ Alexandra☯ | E-mail | Web | 28. června 2015 v 15:14 | Reagovat

My ten "posledný večer" alebo ako to nazvať budeme mať v pondelok a teoreticky aj v utorok. A ja neviem, či sa mám tešiť alebo plakať. Beztak väčšinu z nich budem stále stretávať. A či to bude cez leto alebo cez školu. Sakra. Neviem. Je mi to ľúto, ale na druhú stranu ani nie. Veď tak dlho sme čakali na tento moment, nie? A teraz sa nám akosi nechce. A už dvojnásobne nie, keď si predstavím, že 2.septembra budem stáť úplne na cudzom mieste, pred cudzou školou a budem sa snažiť trafiť tam, kam mám ísť. 9 mesiacov? Gratulujem! Nech Vám to ešte dlho vydrží, ak si taká šťastná ako opisuješ. Jeej, to je zlaté. Poznáme to skrývanie pred rodičmi, hah. Ja sa zase až tak vynikajúco nemám, aj keď, nieje to ani najhoršie, takže sa nesťažujem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama