Červenec 2015

tumblr, aneb Effy's personal porn (lol)

19. července 2015 v 19:58 | Effy
Čau! :)
Abych tady zas a pořád neoxidovala se svýma kecama o životě, dnešní plán na článek je jiný - mám pro vás totiž malý dáreček.

effy-sh.tumblr.com

Včera jsem dávala všechny písničky (a písničky z mých záložek, ehm) dohromady a sestavovala jeden playlist, který jsem umístila na nově vytvořený tumblr. Odkaz na můj tumblr máte nahoře v rozcestníčku, stejně jako můj weheartit, insta a email, tak se můžete kouknout, hehe.
Samotné vybírání písniček mi dalo docela práci, dala jsem tam moje aktuálně nejvíc poslouchané písničky, ale onu 'klasiku' co věčně poslouchám jsem tam zatím nestrčila, páč je toho šíleně, šíleně moc. Ale kdo ví, třeba se Effy brzo bude chtít a nacpe tam další songy. Zatím je tam asi 40 songů.
A protože moc dobře znám ten pocit, když "nemáte co poslouchat" a všechny super písničky už máte oposlouchaný, doufám že vám playlist v tak horrible situaci třeba někdy pomůže. :D

By the way, přemýšlím jestli mě někdo zdrogoval nebo něco takovýho, protože posledních 20 dní uběhlo až nepřirozeně rychle, co to má jako bejt?
By the way podruhý, taky jsem pozměnila vzhled blogu, muhaha.

17 dní poté

12. července 2015 v 14:00 | Effy
upozornění: berte tento "článek" jako "SMS", že žiju. nic hlubokýho v tomhle článku neni, heh.

Čůs <3

Ozývám se opět po několika dnech, který jsem si jednoduše úžívala.
Jela jsem k P (o tom ještě rozhodně napíšu, resp. o cestě k němu :D), poznala jsem jeho mother, potom se stal takovej průser ale všechno je v pohodě. Má děsně super rodiče.
Včera jeli všichni kromě mě a otce do Primarku, tak jsem s ním pracovala na zahradě a vlastně to bylo docela fajn.

Insanity | via TumblrTumblr

Jinak jsem byla v bazénu, pokoušela se napsat článek (jako obvykle to vůbec nedávalo smysl, takže jsem to vzdala), volala jsem si s Thevem na skypu (což rozhodně brzo zopakujem! :D), vypila přes litr domácí citrónový limonády, po nocích zabíjela pavouky (ok, byl jen jeden, ale i tak jsem dnes spala v obýváku....pro jistotu.), no a ve zbylých chvílích jsem se s malym Dejvidem vozila na jeho maličkým dětským autíčku (co očividně vydrží našich asi 60 kilo, palec hore!), a taky jsem dostala náramek FattyPillow od nejúžasnější P. ♥ω♥ (achjo, psát o P jsem začala hned na začátku článku a taky u něj končím. mně hrábne.)

No, nakonec tu mám pár random insta kúl fotek, tak vám je sem hodím :D:)


whop whop !

3. července 2015 v 15:03 | Effy
Oukej, ve středu jsem zas utratila asi až příliš mnoho eur v Primarku, ale who cares. Včera jsem trávila den v bazénu a pozděj jsme grilovali, tak jsem měla malej steak.
P mě pozval k nim domů, že dnes grilují a tak, ale já dala přednost *ehm* bazénu, uklízení pokoje (měla mohla bych začít), hlídání malýho Dejvida atd atd atd. Příště. :)

Teď si jdu zacvičit a hurá zas do bazénu, doufám že si užíváte! ^ω^