Září 2015

[[deep obsah]] co není na #deep webu

20. září 2015 v 22:50 | Effy
Fuuuuuu.
Mám takovej pocit, že poslední článek jsem psala někdy v paleolitu.
Ale to ještě neznamená, že jsem na blog zapomněla, jasné? :D
Řeknu to úplně jednoduše. Před 20ti dny začala škola a mě první ročník na gymplu. Což je sice skvělý, protože jsem poznala ÚŽASNÝ lidi, no na druhou stranu toho teď moc nestíhám, chodím spát pozdě a z učitelky češtiny jsem na prášky.

Amazedwow

Středu, čtvrtek a pátek mám jen do jedný hodiny odpoledne, což ovšem neznamená žádný převrat v počtu spacích hodin.
Od posledního článku se toho stalo T-O-L-I-K, že to ani nezvládnu všechno shrnout.... Jednoduše jsem byla s lidma který miluju, dělala věci co miluju a smála se čemukoliv a kdekoliv.
Jsem šťastná a spokojená, jen si budu muset zřejmě udělat nějaký časový rozvh, hah. Poslední dny sotva stíhám co potřebuju, natož abych si mohla jít zaplavat nebo číst oblíbený blogy - a věřte nebo ne, i konec světa následující týden je krásnější událost, než další den bez blogu. Díky bohu to už teď snad bude lepší.

Rain


Taky docela často trávím čas na bytu ségry, kterej se aktuálně chystá k bydlení.
A konečne to nej nej nejbožejší, nejdůležitější, nejvic lovely & sweet na celým světě, hahahhh. Dneska jsme spolu s P rok. A miluju ho. Pořád a stále, moc a nejvíc. Je můj důvod proč se usmívám, můj důvod proč nemám na rukách jizvy. Yayyyyyyy. ♥
[Myslím, že u téhle sweet části bych mohla skončit.] A abych vám připomněla, KDO ŽE SAKRA JSEM, neodpustim si pár fotek z weheartit, jednu písničku a nenápadnou reklamu na můj instagram. *evil laugh* :D:D