Říjen 2015

no one knows how much i cried that day

30. října 2015 v 21:02 | Effy
Hello :)

Za celej říjen jsem napsala jen jeden článek, dost dobrý co? :D Okay. Za dobu co jsem tady nebyla, je asi nejdůležitější zmínit adapťák. Ten byl úžasnej, užila jsem si ho.. Hlavně s pár skvělýma lidma :) Jinak jsem chodila ven, chodila na pizzu, a tak. Zároveň furt nic nestíhám, a to mám mít do pondělí přečtenou první část bible genesis.. óh

Včera jsme měli halloween party, hodně chlastu, hodně vypitýho chlastu už v deset večer. :D I přesto že jsem toho vypila fakt dost, opilá jsem nebyla. Spíš jsem se starala o ty druhý. Ten večer u mě spal Ríša z kvinty a dost opilá, veselá Kejtý z naší třídy. Do postele jsem se dostala kolem půl třetí a stálo to za to. Všechno bylo skvělý, až na jednu věc co jsem totálně posrala. Ale nechme to bejt.
Slušelo mi to? :3

Mám kamaráda gaye Dávu. A je hrozně skvělej. Je z kvinty, vysokej, silnej, krásnej a stoprocentně gay, to je mi ale v píči, co? :DD Hahah. Im just kidding. Říká mi Effy a stejně jako na adapťáku, tak na h.party jsme spolu byli skoro pořád. Je zamilovanej do jednoho kluka, co je hetero. To je na hovno, mm? ..Je to takovej můj velkej brácha, co se o mě vždycky postará. Ať je mi jakkoliv debilně (a ať už o tom ví všechno nebo vůbec nic), vždycky přijde, chytí mě a řekne "Effý, mám tě rád. Usměj se". A mě to prostě dostane. Musím se usmát, protože to jinak nejde.
Je to skvělej, upřímnej člověk. Děkuju za něj.
Nikdo našemu vztahu moc nerozumí. Prostě jsme kamarádi, jako by jsme se znali už roky.

skins, franky fitzgerald, and franky image

Včera jsem se bavila s jednim klukem, šli jsme sami kousek dál, a když se o tom dozvěděl David, hned přiběhl a totálně toho kluka seřval. Skoro by se poprali.. Proč? Protože je ten kluk děvkař, kterýmu jde jen o to jedno.. A David měl o mě strach. Sice tak trochu zbytečnej, ale hrozně jsem si vážila toho, jak se zachoval.

Dávooo, sakra, mi dva jsme ztracení.

Uf. Taky jsem včera odpoledne byla s P. Užila jsem si to.. a vzhledem k tomu, že je na intru, jsem hrozně ráda když ho vidím. Pokaždé. A ať se zrovna děje cokoliv, on je jednoduše hrozně hodnej a nabije mě pozitivní energií. Miluju ho....
- - -
Před chvílí jsem se probrala. Myslela jsem, že jsou tak 2 - 3 hodiny ráno, začal mi pípat messenger a já si říkala, kdo mi kurva píše v takovou hodinu. Koukla jsem na mobil a - cože? osm hodin večer?.
Oh, okay.
Hmmmm.ú jéé (nespi prcku)

15. října 2015 v 22:10 | Effy
Hellou bejbýs. Je večer a já se tak, jako už několikrát předtím pokouším něco sepsat na blog.
V poslední době se mi líbí moje obyčejný, běžný dny. Toulám se po ulicích města jako malá krysa, s neznámýma lidma, od úst mi jde kouř a chvíli předstírám, že neexistují moje problémy. Že neexistuju já sama.

.We could be closer

Jinak se neděje nic zvláštního. Chodím do školy, která mi vyhovuje. Je tam hned několik lidí, s kterýma si mám co říct. Taky chodím na taneční, což je f-u-n-n-y, hehe. Hrozně mě těší, že tam chodí i Antony z učňáku, docela často spolu tancujem a jelikož už spolu nechodíme do posilky a vlastně jsme se celý prázdniny neviděli, je super bejt s ním každou středu. /Jinak hlavně tancuju s Richardem, což je jeden kluk z vedlejší třídy./ Moje známky jsou.... no, vlastně docela v pohodě. :D
Příští tejden ve středu odjíždim na adapťák, aka na motýla. Konečně!
Jo a abych nezapomněla, obě ségry teď už bydlí jinde. A tak je tady klid, tak neskutečnej klid, haha. A je to fajn..
Pro dnešek už mi zbývá udělat jen pár věcí - nacpat do hlavy posledních (asi) 18 slovíček ze 70ti, vypít si svůj čaj a pokud nebudu líná, tak napsat kamarádovi až se vrátí z práce. To je vlastně celý moje story, takže dobrou noc. :)

------------------------------
P.S.; nevim jak se to stalo, ale vyhrála jsem giveaway u awesome blogerky Džejní (jsem děsně závislá na jejim instagramu a článcích, hehe :D). Výhra už doputovala k Thevovi a ten mi to brzo doveze (ŽE THEVE?!:D), už se nemůžu dočkat. :3
Čímž jsem se vlastně dotkla další novinky - zas a znovu, do prasečí žvýkačky, Thev zná můj blog. Gratuluju. :D
P.S. podruhý; všichni se povinně podívat na film Art of flight, neviděla jsem nic dokonalejšího, sakra!

whereismyziall | whi | via Tumblr