Listopad 2015

v květinové zahradě

26. listopadu 2015 v 19:00 | Effy

Miluju dnešní dny,
miluju nový lidi,
miluju yogu,
miluju hraní stolního fotbálku,
miluju hudbu
a lidi se stejnym hudebnim vkusem,
miluju čokoládu,
miluju svýho úžasnýho kluka,
miluju unicorny,
...
ahh.

high

19. listopadu 2015 v 22:34 | Effy

sorriso !

fet:fit

15. listopadu 2015 v 14:42 | Effy
Dneska je neděla, a já jen ležím
a koukám
a čtu
piju horkou čokoládu
poslouchám Lanu..
a nic vic.

Včera jsem děsně dlouho projížděla svoje starý fotky. Poprvé v životě jsem si asi víc začala všímat toho, že jsem nejen dost zhubla, ale hlavně toho, co se mnou poslední dva roky udělali. Čím dál víc vypadám na fotkách unavenější, vyčerpanější.
.. I přesto že se usmívám.
Pod očima mám padesát odstínů kruhů a vypadá to, že jsem asi každej den měla zrovna bad hair day.Je listopad a začalo krásný období. Blíží se Vánoce, svátky, novej rok (což je dost scary), ještě blíž nespecifikovaný párty, dlouhý procházky, chladný večery, horký čaje a vánoční světla všude kolem. uaaaa

Je čas na recovery time.

Calais před uprchlíky

14. listopadu 2015 v 19:07 | Effy
V roce 2013 jsem z přístavu Dover (VB) jela do Francie, kde jsem asi 3 dny ztrávila v Calais. Byl to skvělej výlet s otcem, na který mám krásné vzpomínky. A vzhledem k tomu, že v Calais je teď NESKUTEČNEJ rozruch (a bordel) kvůli uprchlíkům, u páteční události v Paříži jsem si vzpomněla právě na Calais..

Na konec článku vám vložím několik odkazů týkajících se CALAIS V SOUČASNOSTI. Nejdříve jsem se ale rozhodla sem dát pár fotek z krásného Calais, před dvěma lety. I když bych si výlet sem hrozně ráda zopakovala, teď to logicky nejde... a zřejmě dlouho nepůjde.