doktor?

21. prosince 2015 v 23:55 | Effy

Je pondělí 21.prosince, skoro půlnoc. Píšu asi po měsíci dlouhého mlčení, který pro mě bylo dosti vyčerpávající. Články jsem nepsala ne proto, že bych snad neměla čas, ne proto, že bych snad neměla o čem a ne proto, že bych neměla chuť. Já vlastně ani nevím, proč jsem tak dlouho mlčela.


Dřív než na to samou únavou zapomenu, chci vám všem moc popřát krásné Vánoce. Ať si říká kdo chce, co chce - Vánoce jsou krásné - už jen proto, že jakmile je to jen trochu možné, rodina je víc pohromadě. A lidé si dávají dárky, lidé dostávají dárky, lidé si dělají vzájemně radost - a ač se stále omívá jedna a ta samá věta, že "Vánoce nejsou jen o dárkách", přeci jen jsou důležitou součástí Vánoc. Protože co je krásnější, než být s lidmi co máme rádi. A co je krásnější, než jim udělat radost alespoň malým dárkem. A proto prosím, zkuste se na Vánoce uvolnit, uvědomit si že tenhle krásnej vánoční čas je zase po roce tady a užijte si to.


Ale abych nezůstala jen u Vánoc... Poslední dny beru nějaký prášky, antibiotika, a vlastně všechno možný. Zítra jdu k doktorce (tentokrát už k mojí - první návštěvu jsem musela jít k jiné), už se moc těším až se na mě zas podívá a dle svých nesmyslných měřítek bude přemýšlet nad tím, jestli já zas nezhubla a jestli je to stále normální. Já budu zase poslušně přikyvovat že papám jak mám a to ji uspokojí natolik, že mě nechá být.
Po návštěvě doktorky navštívím gympl, kde dám pár dárků pro spolužáky. Mám ty lidi ráda. V naší třídě je asi dalších 5 lidí, co poslouchaj metal - no není to kurva boží?

* * *
Je tu milion dalších věcí o čem psát, ale jdu spát, sakra. Takže se mějte krásně, myslete na to kolik dobrý zmrzliny na světě existuje, usmějte se a nekuřte. ♥


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama