Rok 2015. /your past NEVER defines your future.

31. prosince 2015 v 15:04 | Effy
Pozn.: uvědomuju si, že článek je šíleně dlouhej,
je napsanej spíš jako takový shrnutí pro mě. Číst ho nikdo nemusí :)

- - -
page 365 of 365.
this is it.
- - -

Poslední článek v roce 2014 končil otazníkem. Neměla jsem tušení, co přijde. Teď je konec roku 2015. Dlouho jsem přemýšlela nad tím, co do tohodle článku napsat. Věděla jsem, že se toho hodně změnilo. Věděla jsem, že jsem se hodně změnila já sama. Ale co je vlastně konkrétně jinak ?

Celej zatracenej rok 2015 jsem nebojovala s ničím jiným než se sebou. A bylo to skvělý.
Čekali mě přijímačky a ty jsem zvládla skvěle. Vzali mě na obě školy a já si vybrala gympl.
Čím víc se blížil konec školního roku, tím víc jsem měla práce. Snažila jsem se, aby ukončení základky bylo v pohodě.
A tak jsem řešila poslední třídní výlet, proslov za naši třídu na konci roku, objednání třídních mikin, organizaci školní soutěže, získávání peněz na školou adoptovaného chlapečka z Afriky, přičemž jsem zvládla získat vyznamenání pro svoje poslední vysvědčení ze základky a zvládla si užívat skvělej vztah s P. Bylo toho mnohem víc, a všechno tohle si bralo určitou daň.. Ale já to dělala ráda.
Základka skončila a já se s ní definitivně rozloučila. Byla jsem na naprosto skvělym rozlučáku 9.C (přičemž já chodila do 9.B, ale pár lidí včetně P mě tam zatáhlo a všichni mě tam přivítali). Byl to legendární večer/noc. Ale samozřejmě nejsem "třídozrádce" a byla jsem i na rozlučáku naší třídy - béčka. A ač tam nebylo tolik alkoholu jako u vedlejší třídy, bylo to skvělý rozloučení.
Přišly prázdniny a ty byli samozřejmě skvělý. S rodinou jsme byli v Maďarsku a na různých dalších místech. Tenhle rok byl vlastně docela štědrej. Na začátku roku jsem navštívila krásné Benátky a taky jsem byla s otcem v Holandsku. Ale zpět k prázdninám. Bylo naprosto šílený teplo a spoustu dní jsem trávila u bazénu s ledovým nápojem v ruce. /Sakra, teď jsem dostala chuť na meloun.


A ani nevím jak se to stalo, ale najednou tu bylo 1.září a já poprvé šla na gympl. Do mojí nové třídy. Mezi nový lidi. Ou.
Vlastně jsem si nemohla přát úžasnější, lepší třídu. Jsou tam lidi, se kterýma si mám co říct. Společně s "vedlejší" třídou kvintou jsme si udělali skvělou Halloween party. A jakmile skončí zima, určitě naše třída něco společně podnikne.
Učení ve škole je víc. Ale ne příliš. Jsem tam spokojená a líbí se mi tam. Ze začátku mi dost trvalo, než jsem v tom všem našla určitý smysl a dokázala si pro sebe urvat i nějaký ten volný čas, bez toho abych další den dostala čtyřku. Teď už jsem si na to všechno zvykla a je to skvělý.
Můj kluk P, je teď na intru. Což znamená, že je mnohem složitější se vidět. Ale miluju ho, jsme spolu přes 15 měsíců a náš vztah se ultra-mega-moc proměnil a zlepšil. Poznala jsem jeho rodinu a on tu moji. Těším se na každičkou chvíli, kterou můžu bejt s ním.
Moje ségra V se odstěhovala už v roce 2014, no moje nejstarší sestra L se odstěhovala až v roce 2015. Je to tu jiný. Mám ráda svůj klid a je skvělý, že teď všude nejsou hračky, hračky, jídlo a hračky. Neumím si představit, jak bych dřív stíhala se učit a ještě si hrát s malým Davídkem (jejím synem). Teď je tu klid, ale o nic nejsem "ochuzená".:D Často přijdou na návštěvu, nebo já k nim. Je to ideální. A skvělý.
Tenhle rok se stala hromada věcí, že to nejde všechno sepsat do jednoho článku. Od mých cest k P, až po budování "party house-u" na dvoře (který je teď už pod střechou).... je toho hodně.


-----------------------------------------------------------------------
Tenhle rok byl dost stresující. A vyčerpávající. Boj.
Ale byl naprosto skvělej a jsem neskutečně ráda za všechny zkušenosti, který jsem tento rok získala.
Na konci roku 2014 jsem si přála, abych se dokázala celej další rok smát.
A i když to nebylo vůbec malý přání, můžu teď uznat, že jsem se nasmála až až.
Všem přeju nádhernej, krásnej, šťastnej, vzrušující ale zároveň klidnej, Novej rok. A i když je to dokola omývaná věta - fakt bych si děsně přála, abychom všichni byli zdraví.
Usmějte se, skákejte, tančete, neopijte se až moc, množte se, nefetujte těžký drogy a cukroví nejezte před spaním.
- Effy, 2k15

Jo a, abych nezapomněla..
ehm, jakej že bude rok 2016?
LEGEN....
(počkej si)


 


Komentáře

1 Anita Anita | Web | 31. prosince 2015 v 16:24 | Reagovat

Tak si teda mala neuveriteľný rok. Naozaj ti to prajem, po tom všetkom, zaslúžiš si to. Síce nevidím cez všetky tie káble na druhý koniec obrazovky, ale naozaj vidno, ako sa tvoje články, za celý ten čas čo sledujem tvoje blogy, zmenili. Je v tom cítiť viac energie, skrátka, vyzerá to, že si konečne šťastná a máš okolo seba fajn ľudí :)
Do nového roka ti teda želám všetko šťastie sveta, drž sa, Effy :)

2 Effy Effy | Web | 31. prosince 2015 v 17:10 | Reagovat

[1]: Wow. Teď jsem fakt překvapená, že si to vůbec někdo přečetl - protože jsem to nečekala a nepočítala jsem s tím. :D
Hrozně moc děkuju, za všechno. Doufám že i příští rok budeme blogovat "bok po boku" tak jako ty minulé roky. :D
Přeju ti všechno nejlepší do Novýho roku, Anito! ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama