Leden 2016

little rabbit and Daz

31. ledna 2016 v 20:11 | Effy
Dneska jsem byla venku s Daz. Nafotili jsme hromadu fotek, byli jsme na rozhledně a taky jsme vlezli do pár malých chat. Takže z toho byl nakonec i takovej mini urbex. Bylo to hrozně fajn, protože prostě - proč neběhat po poli v obleku růžovýho králíčka?friendship ~

29. ledna 2016 v 9:57 | Effy
Hrozně dlouhou dobu jsem měla hlavně kamarády, a až na jednu holku žádný kamarádky. Jasně že jsem se bavila i s holkama, ale nikdy ne moc. A teď se to zase změnilo. Našla jsem lidi, s kterýma můžu chodit na urbex, fotit deep fotky, píchat si piercing, nebo si vzájemně číst naše povídky.
4 roky jsem na základce chodila do třídy s Daz, bisexuálkou. A teď se hodně bavíme. Je to zvláštní, protože já nejsem zvyklá na kamarádství s holkou, nejsem zvyklá na psaní si s holkou a už vůbec nejsem zvyklá na probírání čehokoliv osobnějšího s holkou. Ale líbí se mi to.


decorblue

Dnes mi přijede P, asi někam půjdeme. A zítra už možná budu mít doma štěňátko Bonnie, na kterou se hrozně moc těším. Vlastně se ze všeho nejvíc těším na procházky s ní.

Teď se jdu nasnídat, mějte se nádherně a kurva, užijte si pátek!black and white

27. ledna 2016 v 21:26 | Effy


Stala se řada věcí a já nyní chci udělat za vším jednu velkou, tlustou čáru. Změnil se můj pohled na život, na lidi okolo mě, na mě, i na blog. Staré důvody, díky kterým jsem opakovaně padala do depresí, jsou furt jen staré důvody. A jizvy stále nejsou nic víc, než pouhé čmárance na mém těle, který mi jen připomínaj, že teď jsou už lepší časy. Člověk s depresí není nic víc, než člověk co žije minulostí.


Nechci být ultra depresivní writter ani sluníčkovská blogerka.
Chci psát o věcech tak jak jsou a jak to cítím.

Chci psát svůj život a konečně držím pero v rukou.
lets go

n o t h i n g ~

23. ledna 2016 v 23:30 | Effy

Můj problém je ten, že mě nebaví obyčejný dny.
Z každýho dne udělám něco výjimečnýho.
A tak jedu na benzínku na kafe, jdu za tmy na rozhlednu, jsem v autě s klukem co pustí metal a - do píči - miluju to. Dneska jsem jela pro ježka, Heluš, protože k sakru proč nemít doma ježka. Je boží. Taky jsem strávila úžasný dny s P. Šla jsem si zaběhat městem v deset večer, a usla při nočním hovoru na skype s 2 gayama, jednim klukem a mym klukem. Našla jsem rovnováhu mezi školou a mým životem.
TO, co tyhle dny dělám, je kurevsky fajn.
Ale jsem člověk, který nedokáže najít rovnováhu mezi výjimečností a žitím.
A proto bylo mých prvních 21 dní v novém roce úžasných a 22. den byl do mých zad hozen nůž. A zůstal tam. Jsem rozlámaná na miliony částí. Jupí~
Vlastně ani nevím, kdy se můj život změnil na větu ,,o tomhle by nikdo neměl vědět".


Den, kdy byly fastfoody prázdné....(skoro)

2. ledna 2016 v 19:15 | Effy
Ať už je to čímkoliv, začátek Nového roku zapříčiní hned několik chemických reakcí v mozkách hromady lidí. Objeví se zde příkazy jako ,,přestanu, začnu, změním" a tak dál. Přestanu kouřit, začnu cvičit a hubnout, začnu se učit.
Jasně
jasně
jasně
jasně.

Jsou tyhle novoroční předsevzetí ale správná?
Mám pocit, že jakmile si někdo dá předsevzetí typu "přestanu kouřit", tak se už od začátku roku soustředí jen na to špatné. Na to, jak mu kouření škodí, jak je to hrozná závislost, kolik mu to bere peněz, a tak dál. Všechno ho to ve výsledku spíš deprimuje a to, že svoje předsevzetí nakonec třeba nedokáže splnit, ho ještě víc dorazí.
Jediné pozitivum na takovém vstupu do NOVÉHO roku je to, když se mu to opravdu hned od začátku začne dařit dodržovat. Takže neříkám, že předsevzetí jsou vyloženě špatná. Jsou skvělá a Nový rok nám dává hezkou příležitost. Je ale potřeba zamyslet se nad tím, jak poté uvažujeme. Jsou dva způsoby:
za a) achjo, dneska jsem vykouřila skoro celou krabičku cigaret..Měla bych fakt přestat.
b) super! Dřív bych vykouřila celou krabičku cigaret a dnes jsem měla jen 9. Furt je to dost, ale lepším se!
..Ale protože tohle ne každý ve skutečnosti dokáže, rozhodla jsem se věnovat Vám pár rad pro to nejlepší předsevzetí, jaké si můžete dát. Protože jakmile se naučíte dodržovat tohle, půjde i přestat kouřit, začít cvičit, jíst zdravě a co já vím co všechno.

BÝT ŠŤASTNÝ.


J A K ?


PRVNÍ BOD:
Buďte vděční za to, že jste! Že jste se dnes probudili a máte šanci na to, udělat tenhle den výjimečným. Dobrým. Krásným.

DRUHÝ BOD:
Dlouhou dobu jsem tento bod nedodržovala a byla to velká chyba.

Mějte ve svém životě jen lidi, kteří vás dokáží rozesmát, podpořit, dávat vám do vašeho života jen to dobré. Travte s nimi co nejvíce času. Lidem z kterých jste akorát otrávení a nic pozitivního vám do života nepřinášejí se vyhýbejte velkým obloukem. Takoví lidé ve vašem životě nemaj co dělat.