Duben 2016

all the best people are crazy

29. dubna 2016 v 21:00 | Effy
Většinou, když teď píšu na blog, mám vždy potřebu napsat něco jako "jsem šťastná". Běžně to lidé asi napíšou a neříkají, ale pro mě je to tak výjimečné, že to chci vždy zdůraznit. Je to nezvyklé. Nezvyklé být šťastná..

Když jsem poznala handsome boye, netušila jsem KDO je. A čím pro mně BUDE. Nikdy, za svůj krátkej život jsem ještě nepoznala někoho takového. Půjde do každý blbosti, která mě nebo jeho napadne. Je těžké najít někoho, kdo, když běháte po poli v růžovém králíčku, nebude jen nechápavě kroutit hlavou. Je těžké najít někoho, kdo se k vám v obleku králíčka přidá.
Před nějakou dobou jsem "objevila" Daz, která je tu pro mě, já pro ni, a taky ráda běhá v obleku králíčka. Je úžasná. A teď je v mém životě i handsome boy. A já si ve svém životě NEDOKÁŽU představit lepší lidi [běhající v obleku králíčka].

Už je to tu zase.
Chci to napsat.
A já to i napíšu.
Jsem šťastná.


mysli, jak chceš

24. dubna 2016 v 21:08 | Effy
Je neděle, osm hodin večer. Týden který mě čeká bude těžký, jelikož se blíží prázdniny [hell yes] a já si zoufale potřebuji opravit některé známky [hell no]. Na většinu dnů je naplánováno několik testů. A třeba z takových společenských věd budu psát rovnou tři testy za hodinu. *povzdech*
fotografie oblohy ve článku - začátek psaní článku X při dopsání článku

Vždy je tu ovšem i druhá strana mince. Tak jako já si nedovolím na toto zapomínat, nedovoluju to ani vám. Vždy je tu něco pozitivního. Krásného. A pokud se vám zdá, že ne, jednoduše něco takového vytvořte.. Ale teď zpět k tomu, co chtěl básník původně říci.
Včera byla oslava osmnáctin handsome boye. A protože jsem posledně udělala docela průser [*odkašle si*] a celkově je teď můj vztah s rodiči téměř na bodu mrazu, dovolili mi tam bejt jen do 11ti. Tak či tak to bylo skvělý. Úžasný.
Většinu lidí jsem neznala, stejně jako většinu lidí neznala ani Daz. Handsome boy mě hrdě představoval každému, kdo se mu zrovna připletl do cesty. Svým nejlepším přátelům, své sestřenici i bratranci. Mluvil, jako bych byla jedinečná, překrásná a vážená princess, či královna celého vesmiru. [*zasměje se*] Líbí se mi jeho pohled, kterým se na mě dívá. Libi se mi jeho úsměv, když si mě drží u sebe. Líbí se mi jeho energie. Ah, sakra.
Zítra jdeme na pizzu. Hádate správně - s tímhle klukem jen tak nezhubnu. On mi neřekne, abych se najedla, ach ne - on mi rovnou koupí velkou oreo milku a rozhodně moc dobře ví, že neodolám. Zítra má pro mně prý malé překvapení. Jsem zvědavá. A šťastná. Za všechno a všechny a za celičkej svět.

quotecoachellaquotegirl - with love, effy

typickej rainy day

18. dubna 2016 v 13:40 | Effy
Dnes jsem se probrala kolem 7 hodiny ráno, a šíleně dlouhou dobu se válela v posteli. Celou noc pršelo.
Je pondělí a já mám studijní volno. -*Wohou!*
Nasnídala jsem se a v deset začala cvičit. Původně jsme dnes s handsome boyem měli jít na ultra kalorickej oběd a potom na dlouhou procházku, ale prší a tak jsme to přesunuli na zítra.
Dnes mě tak asi čeká válení v posteli, sledování filmů, čtení Shakespeara a nic víc. /Typickej rainy day. ♥


Zapomněla jsem se zmínit o pátku, kterej jsem měla taky volno a s Daz, jejím klukem a mým, jsme pekli sušenky. Do těsta jsem vysypala něco málo přes 3 gramy weedu, kterej bohatě stačil abychom všichni byli totálně v pičce. Já musela jít dom zrovna ve chvíli, kdy to bylo úplně nejhorší, což bylo docela zajímavý, protože u nás bylo dost lidí. Ehhhehhh, whatever. Bylo to awsúúúúm~

Co se týká handsome boye, nemůžu bejt šťastnější. Celkově jsem teď šťastná a připomínám si, jakej je to vlastně pocit.

11.4.2016

12. dubna 2016 v 19:53 | Effy
Včera, když jsem dopsala článek, všimla jsem si že mi zrovna píše handsome boyyy.
Šli jsme ven, i s Bonnie.
Jeho oči. Opět. Jeho úsměv. Opět. Sakra. Všechno je skvělý. Jako vždy. Grrrr.♥
Později, když se Bonnie rozhodla uvelebit na trávníku a já si uvědomila, jak ráda jsem za každou takovou chvíli s ním, zastavili jsme se..
* * *
girllove

V minulém článku jsem psala, že spolu nějak oficiálně nejsme. Že spolu nechodíme.
Noooooooooooooo aaa.....
Důvod proč tohle píšu je asi jasný.

Jsme spolu.

oficiálně.
Miluju vesmír a vesmír miluje mě.život šestnáctileté effy

11. dubna 2016 v 16:31 | Effy
Lets go.

Před týdnem jsem se rozešla s P. Chodili jsme spolu rok a půl a teď už jsme jen kamarádi. Taky teď trávím nejen hodně času s Daz, ale i s jejím klukem a s handsome boyem. S tou poslední osobou trávím svůj free time obzvlášť často a ráda [evil laugh].
Chodíme na procházky s Bonnie, na zmrzlinu, na pizzu, do lesa, kamkoliv. Nechodíme spolu, není kam spěchat. Teď si jen užívám jeho očí, úsměvu, energie.
Je boží, skvělej. Nedokážu popsat jeho otevřenost, kreativitu ani smysl pro humor.

Mezi další novinky patří to, že jsem si včera roztřískala svůj mobil [clap clap clap]. Takže musím počkat do čtvrtka, než se pravděpodobně s otcem objedná novej. Najednou mám bez mobilu hromadu času, lol.
Jinak jsem od posledního článku byla taky na dalším focení s Daz, bylo to fajn. Tentokrát jsme fotili u vody s jedním slovákem.
..Jo a ještě další aktualita - naprosto zbožňuju Tame Impala. Hih.
1 /cd Lukase Grahama♥, dostala jsem jej od fotografa
2 /me, me, me, lol. fotka od téhož fotografa ↑
3 /me, again, no lol
4 /Dazzzzzzz, aneb když před ni vyslovite slovo JÍDLO ~