mysli, jak chceš

24. dubna 2016 v 21:08 | Effy
Je neděle, osm hodin večer. Týden který mě čeká bude těžký, jelikož se blíží prázdniny [hell yes] a já si zoufale potřebuji opravit některé známky [hell no]. Na většinu dnů je naplánováno několik testů. A třeba z takových společenských věd budu psát rovnou tři testy za hodinu. *povzdech*
fotografie oblohy ve článku - začátek psaní článku X při dopsání článku

Vždy je tu ovšem i druhá strana mince. Tak jako já si nedovolím na toto zapomínat, nedovoluju to ani vám. Vždy je tu něco pozitivního. Krásného. A pokud se vám zdá, že ne, jednoduše něco takového vytvořte.. Ale teď zpět k tomu, co chtěl básník původně říci.
Včera byla oslava osmnáctin handsome boye. A protože jsem posledně udělala docela průser [*odkašle si*] a celkově je teď můj vztah s rodiči téměř na bodu mrazu, dovolili mi tam bejt jen do 11ti. Tak či tak to bylo skvělý. Úžasný.
Většinu lidí jsem neznala, stejně jako většinu lidí neznala ani Daz. Handsome boy mě hrdě představoval každému, kdo se mu zrovna připletl do cesty. Svým nejlepším přátelům, své sestřenici i bratranci. Mluvil, jako bych byla jedinečná, překrásná a vážená princess, či královna celého vesmiru. [*zasměje se*] Líbí se mi jeho pohled, kterým se na mě dívá. Libi se mi jeho úsměv, když si mě drží u sebe. Líbí se mi jeho energie. Ah, sakra.
Zítra jdeme na pizzu. Hádate správně - s tímhle klukem jen tak nezhubnu. On mi neřekne, abych se najedla, ach ne - on mi rovnou koupí velkou oreo milku a rozhodně moc dobře ví, že neodolám. Zítra má pro mně prý malé překvapení. Jsem zvědavá. A šťastná. Za všechno a všechny a za celičkej svět.

quotecoachellaquotegirl - with love, effy
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama